Gabinety medyczne

Nasze gabinety

Gabinet internistyczny

Jest to Poradnia Chorób Wewnętrznych, zajmuje się całościowym procesem leczenia Pacjenta, począwszy od profilaktyki, przez diagnostykę, do leczenia.

Terapia manualna, masaż

Od niedawna można się również do nas zgłosić na spotkania indywidualne w zakresie terapii manualnej oraz masaże zarówno całego ciała jak i częściowe.

Gabinet pulmonologiczny

Kardiologia jest dziedziną medycyny zajmującą się układem sercowo-naczyniowym – jego budową, fizjologią i schorzeniami. Koncentruje się nie tylko na chorobach serca, ale także układu krążenia.

Gabinet pediatryczny

Z myślą o kompleksowej opiece całych rodzin stworzyliśmy Gabinet Pediatryczny. Oferuje on pomoc dla dzieci od wieku noworodkowego do 18 roku życia.

Poradnia POST COVID

Nasza poradnia post COVIDOWA zajmuje się kompleksową opieką medyczną nad pacjentami, którzy chorowali na COVID-19. W ramach poradni diagnozujemy i leczymy dolegliwości oraz powikłania po zakażeniu SARS-CoV-2.

Gabinet kardiologiczny

Kardiologia jest dziedziną medycyny zajmującą się układem sercowo-naczyniowym – jego budową, fizjologią i schorzeniami. Koncentruje się nie tylko na chorobach serca, ale także układu krążenia.

Gabinet psychiatryczny

Jednym z gabinetów działających w naszym ośrodku medycznym jest gabinet psychiatryczny. Służymy w nim poradą i profilaktyką medyczną osobom cierpiącym na zaburzenia psychiczne.

Medycyna podróży

Celem medycyny podróży jest profilaktyka chorób zakaźnych, na które są narażeni podróżujący. Jej działania to przede wszystkim szczepienia ochronne – obowiązkowe i zalecane, leczenie chorób tropikalnych oraz udzielanie porad i informacji w celu zwiększenia bezpieczeństwa podróży.

Terapia uzależnień

Terapia uzależnień ma na celu pomagać pacjentom uporać się z alkoholizmem, narkomanią czy zakupoholizmem. Leczeniu podlegać mogą tak naprawdę wszelkie uzależnienia

Gabinet neurologiczny

Neurolog jest specjalistą z zakresu dziedziny medycyny zajmującej się funkcjonowaniem i chorobami ośrodkowego oraz obwodowego układu nerwowego.

Gabinet psychologiczny

Żyjemy w trudnych czasach, doświadczamy, stawianych przed nami ciągłych wyzwań, napięć i stresów. W związku z tym, każdy z nas przeżywa trudniejsze chwile, zmaga się z jakimś problemem i kiedy doświadcza cierpienia zbyt długo lub dotyka swoich granic radzenia sobie, decyduje o szukaniu skutecznej, specjalistycznej pomocy psychologicznej.